trešdiena, 2012. gada 24. oktobris

Free Floating Hostility


Cilvēki mīl kārtību, pat ja šī kārtība ir haoss. Ir pat tādi, kas ir cieši pārliecināti, ka haoss ir vienīgā kārtība. Viņus parasti var atpazīt pēc skaļi izkliegtā kaujas sauciena - Anarhija. Bet ko par to, labāk parunāsim par kādu citu vārdu, kas sākas ar "an" un nē, es nedomāju TO. Es domāju kaut ko gandrīz vai pretēju TAM. Es domāju anoreksiju.
Labi, patiesībā anoreksija ir tikai viens no aspektiem, bet būtisks. Jo šeit mums ir cilvēki, kuri apzināti cenšas izskatīties pēc Kongu vai Ruandas pamatiedzievotājiem, tikai ar daudz bālāku ādu un sliktāku frizūru. Un kāpēc? Jo TV teica, ka Tu esi pārāk resna. Es spēju saprast, ka tā ir nopietna problēma un es tai pieeju ļoti viegli un varbūt pat ciniski, bet ir dažas modernās slimības, kas mani kaitina, un "eating disorders" viennozīmīgi ir pašā augšā šīm sarakstam.
Otra lieta, kas man rada vēlmi atbrīvot lielu daļu cilvēces no viņu asinis pumpējošajiem orgāniem ir mobings. It īpaši skolās. Nupat ziņās uzpeldēja stāsts par Amandu Todu. Un ziniet, kas ir stulbākais? Tas nav oriģināls stāsts. Jā, viņai bija ļoti draņķīga situācija, dzīves black-jack viņa izvilka 22, bet tas nav vienīgais tāds gadījums. Jauni bērni, daļēji pusaudži ir nežēlīgāki kā izbadējušās hiēnas. Mēs dzīvojam mediju kontrolētā un statusu veidotā sabiedrībā. Tehniski jau bērni nav pie tā vainīgi, vainīga ir paaudze pirms mums, kas izaudzēja šos lolojumus, no kuriem ir liela daļa ir pilna ar idejām, kuras ir tik stulbas, ka ir jābrīnās, kā šie cilvēki spēj vienlaicīgi elpot un kustināt kājas. Jaunie cilvēkbērni dzīvo pastarpināti (vicariously) caur to, ko redz TV ekrānos, un internetā. Un hei, šeit sasaucamies ar iepriekšējo ierakstu. Un kas rada šo mediju saturu. 20-40 gadīgie. Es ieteiktu visiem, kas rada to draņķību pa cianīda tabletei pie tējas, bet tas esmu es, un daudzi to ieteiktu man pašam.
Pēdējā lieta, kas man nedaudz ir sakritusi uz nerviem. Rīgas Dinamo. Jā, zaudēt ir cilvēcīgi, jā komanda ir bizness, jā noturēt labus spēlētājus mēs nevaram. Bet ko mēs varam? Būt vadība lielāko daļu spēles un zaudēt pēdējā periodā. Un vēl Dinamo var sakasīties ar LHF, bet nu tur abi vainīgi. Lipmans ir vecs lops, taču viņam rūp LV hokejs. Dinamo ir rijīgi pēc velna, bet viņi arī ieliekuši savu artavu.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru