ceturtdiena, 2012. gada 27. decembris

2012ā notikumu apskats Latvijā caur šķību prizmuJanvāris

Latvija pamostās pēc jaunā gada paģirām. Saprot, ka TV3 un LNT tagad ir viens un tas pats īpašnieks. Notiek Muzikālās Bankas fināls un kā vienmēr tas interesē tikai pensionārus un pirmpubertātes vecuma cilvēkus.

Februāris

Sarkans! Sirdis! Mīli mani! Gaidām dzimstības pieaugumu novembrī un STS skaita pieaugumu tuvākajās nedēļās. Esmu pārāk slinks, lai meklētu statistiku, bet, diemžēl nelegālo abortu statistiku ir vēl grūtāk atrast.

Marts

Sievietes! Paģiras. Un tam visam pa vidu VID izdomā, ka jāiesniedz nulles deklarācija. Pozitīvais tajā visā ir tas, ka daudziem vīriešim nodokļu deklarācija pēc 8ā marta kļuva daudz vieglāk izpildāma.

Aprīlis

Visi mēģina būt komiķi, sanāk tikai dažiem!
Un jā, Lielais Kristaps, piešķiram balvas Latvijas topošajiem filmu meistariem, kuri par talantu uzskata filmēt kā cilvēki ēd picas un jā! Visam jābūt melnbaltam. Jo mēs esam mākslinieki un mūs neviens nesaprot... tā, kur ir tā Kultūrkapitāla Fonda nauda?

Maijs

Mēs esam brīvi! Atkal! Un mums ir bruņotie spēki... varbūt ejam pastaigā arī reģionos. Bet nu tā izvairamies iet pārāk tuvu Krievijas robežai, tas tā, lai nepārprot. Jo tieši pēc 4ā maija nāk 9ais maijs, kurā ir sajūta, ka runāt valsts valodā ir bīstami veselībai un zobu skaitam.

Jūnijs

Geji! Geji visur. Glābiet mūsu bērnus. Lai mans bērns labāk redz kā mans vīrs mani sit un spārda, nevis kā divi mīloši vīrieši skūpstās. Ak vai cik pretīgi. Un jā, tad dodamies mežā un nodarbojamies ar iereibušu, nedrošu seksu, jo vajag taču, lai arī martā dzimst bērni, nu tā ap 8o martu?
Un pēc jāņiem pie mums atbrauc Hilarija Klintone. Ak šie briesmīgie Amerikāņi bāžās visā pasaulē par policistiem... ne kauna ne goda

Jūlijs

Liepajā ir Latvijas Olimpiāde? Liela daļa Latvijas šokējas uzzinot šo faktu, bet nomierinās saprotot, ka viņiem nekas nav jādara lietas labā, un var turpināt kasīt pautus un skaļi kliegt uz ekrānu, kad sportisti ar daudz lielāku pieredzi kā skatītāji kļūdās. Jo, sēdēt krēslā ir tas pats, kas mest šķēpu. Un Liepājai tiešām neiet, jo pēc tam atbrauc ļaunie poļi un nedaudz pademolē pilsētu. Nu patiesībā jau nē, bet medijiem ir par ko rakstīt.

Augusts

Cilvēki izbauda valsts veidotu komandas būvēšanas uzdevumu - braukt sabiedriskā transportā. Cilvēki ir sajūsmā par šo piedāvājumu un vēlas to atkārtot biežāk. Kā arī svinam olimpisko medaļu iegūšanu sporta veidā par kuru interesējās vien daži, bet tagad tas ir visiem mīļākais sports. Kaut kā atgādina florbolu.

Septembris

Nepilngadīgie ar grādīgām dzirām un labi, ka tā, jo ātrāk sāksi, ātrāk beigsi. Diemžel policisti ne līdz galam izprot šo ideju, vai arī viņi vienkārši cenšās savākt sev virsstundas, jo ar policistu algu tas varētu būt saprotams.

Oktobris

Sākusies jau septembrī turpinās ažiotāža par grāmatu, kura sapūdēs mazu bērnu domāšanu. Tiek atmaskots slēpts un ne tik slēpts homofobisms. Latvija beidzot uzzina kā sauc labklājības ministri. Nesaistīti, bet beidzot tiek izdots jaunais bībeles tulkojums. Kontrasti!

Novembris

Ieķīlējies, mūsu ratos ir ķīlis. Bet ko tur daudz, rektori aizstāv savus krēslus, studenti aizstāv savas tiesības gulēt lekcijās un sabiedrībā sadalās tajos, kuri ir studējuši un kuriem sāp, ka nav studējuši.
Tāpat Latvija kļūst par Holivudu izlaižot filmu Sapņu Komanda 1935, filmā ir vērojams progress, jo ir krāsas un aktieri, bet sekojot Holivudas klišejām arī šī filma rada iespaidu, ka daļa budžeta tika atstāta kaviāra vannai.

Decembris

Labdarība, lai attaisnotu veselu gadu, kurā cilvēki uzvedušies kā lopi. Karmiskā sistēma gandrīz uzkarās izsūtot atgādinājumus, ka viens labs darbs neatsver 11 mēnešus kretīnisma. Pieaug mežu izciršana.
Maiji pierāda to, ka uzticēties seniem pareģojumiem ir tikpat pamatoti kā cerēt, ka referāts, kurš jānodod rīt no rīta uzrakstīsies pats.
Viens pārlieku cinisks blogeris aplūko  gada notikumus un saprot, ka viņa viedoklis tiks uztverts pārāk nopietni.

Kopsavilkums

Gads kā gads, ir gudri cilvēki, ir stulbi. Ir labas lietas, ir sliktas, bet pats svarīgākais - GANGNAM STYLE.

2 komentāri:

  1. Man likās ka cinisms šeit bija apmēram tieši labā daudzumā!
    Katrā ziņā tā likās jautra un izglītojoša lasāmviela! : D

    AtbildētDzēst